Kajaki i rowery

Piękno podlaskiej przyrody i jej niezwykły klimat fascynuje nie od dziś. Tętno Puszczy, niezwykła rzeka Bug i wiele innych atrakcji czekają, aby je odkrywać wciąż na nowo. Niejeden turysta przemierzał już szlakami wodnymi ten region Polski świadcząc o tym, iż kajak jest niezwykłym środkiem transportu. Świat z wysokości kajaka wygląda inaczej i ma swój urok. Turyści wypoczywający w Drohiczynie mogą się o tym przekonać. Działamy na rynku od kilkunastu lat, a zdobyte dotychczas doświadczenie umożliwia nam zrealizowanie każdego zamówienia dając Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi. W PORT nad Bugiem można wypożyczyć kajak i przepłynąć jedną z tras kajakowych po Bugu.

Najpopularniejsze trasy kajakowe:

– Kózki – Drohiczyn (czas płynięcia 3-4 godz.)
– Drohiczyn – Gródek/Wirów (czas płynięcia 3-4 godz.)
– Zajęczki Drohiczyn (czas płynięcia ok. 1,5 godz.)
– Drohiczyn – Granne (czas płynięcia ok. 5-6 godz.)

Posiadamy doświadczenie w organizacji spływów kajakowych z pełna logistyką na wielu rzekach w Polsce. Pływaliśmy m.in. na takich rzeka jak: Wisła, Biała Przemsza, Marycha, Biebrza, Drzewiczka, Włodawka, Narew, Nurzec, Brok, Rawka, Dunajec, Dajna, Utrata, Nida, Bzura, Brda, Liswarta, Wda, Obra, Noteć, Narewka, Szkło, Sapina, Chodełka, Omulew, Tyśmienica, Tanew, Pisa, Radunia, Wieprz, Warta, Czarna Maleniecka, Bystrzyca, Odra, Pilica, San, Liwiec, Prosna, Marózka, Netta, Świder, Rządza, Rospuda, Czarna Hańcza oraz na Jeziorze Niegocin, Jeziorze Białym, Czorsztyńskim, Kanale Augustowskim, Pojezierzu Mazurskim.

Aktywne spędzanie wolnego czasu połączone z lekcją historii i pięknymi krajobrazami to jest właśnie pobyt w Drohiczynie.

Jeśli jednak kajak nie jest tym środkiem transportu, w którym czują się Państwo komfortowo zapraszamy do zwiedzenia Drohiczyna i okolic wybierając się na rowerową wycieczkę. To idealny sposób na aktywny relaks na łonie przyrody.

Posiadamy bazę nowoczesnych rowerów miejskich:

Rower Onill Stella (dla dorosłych) 12 szt.:
– wygodny i lekki
– rama aluminiowa
– stalowa kierownica
– amortyzowany wspornik siodł
– przerzutka w piaściea
– wyposażony w: błotniki, podpórkę, komplet oświetlenia, bagażnik
Rower Onill Vapor (dziecięcy) 5 szt.:
– wygodny, lekki i bezpieczny
– rama aluminiowa
– stalowa kierownica
– wspornik siodła stalowy
– hamulce z tyłu i z przodu
– przerzutka w piaście z przodu i z tyły
– wyposażony w podpórkę
– mostek zoom